KUPIŁAŚ WŁOS LUDZKI, W 100% NATURALNY. BY MÓC DŁUGO CIESZYĆ SIĘ PIĘKNYMI I GŁADKIMI WŁOSAMI PRZEDŁUŻONYMI, OBOWIĄZKOWĄ JEST ODPOWIEDNIA ICH PIELĘGNACJA. PROSZĘ PAMIĘTAC O TYM, IŻ JEST TO WŁOS MARTWY, DLATEGO WYMAGA BARDZO INTENSYWNEGO NAWILŻANIA, BEZ TEGO STAJE SIĘ SUCHY I MOŻE STWARZAĆ PROBLEMY.1. Stosuj dobrej jakości odżywki nawilżające oraz szampony do włosów zniszczonych. Włosy należy myć w pozycji stojącej - pod prysznicem, letnią wodą. Generalnie należy  umyć skórę głowy, nie ma potrzeby "szorowania" włosów   doczepionych (łuska pod wpływem ciepła otwiera się a skierowana odwrotnie może stworzyć kołtun..), wystarczy jeśli spłynie po nich woda z szamponem.


2. Po umyciu włosów nałóż odżywkę do spłukania, następnie koniecznie w sporej ilości odżywkę do włosów zniszczonych -  bez spłukiwania głównie na włosy doczepione.


3. Zawiń włosy w ręcznik, poczekaj aż woda z włosów w niego wsiąknie, wtedy możesz go ściągnąć, pod żadnym pozorem NIE WOLNO WŁOSÓW DOCZEPIONYCH  SZOROWAĆ ANI CZOCHRAĆ RĘCZNIKIEM. Następnie należy delikatnie przeczesywać palcami włosy przedłużone i odsączyć ręcznikiem, przeciągając go jednym ruchem  wzdłuż włosów.


4. Na mokre włosy proszę nałożyć jedwab. Włosy najlepiej zostawić do naturalnego wyschnięcia, można również wysuszyć je suszarką z letnim powietrzem. Gdy włosy są suche przystępujemy do rozczesywania ich szczotką z naturalnego włosia. Czesanie zaczyna się od samych końców włosów, przechodząc do całej ich długości.


5. PROPONUJEMY W TRAKCIE UKŁADANIA WŁOSÓW DOCZEPIONYCH  (prostowanie, podkręcanie) UŻYWAĆ WOSKU W SPRAYU LUB JEDWABIU DO WŁOSÓW, SPRAWIĄ ONE, ŻE WŁOSY PRZEDŁUŻANE BĘDĄ NABŁYSZCZONE, GŁADKIE I MIĘKKIE. KOSMETYKI OCHRONIĄ RÓWNIEŻ KOŃCE WŁOSÓW.

6. Włosy naturalne w 100% można kręcić, prostować i farbować. Najbardziej korzystna przy prostowaniu jest jednak temperatura na poziomie 180 stopni (prostownica, lokówka). Wyższe temperatury mogą uszkadzać końce włosów. PAMIĘTAJ, ŻE PODDAJESZ INGERENCJI WŁOS MARTWY.

7. Włosy możesz farbować natomiast producent odradza rozjaśnianie. WŁOS MARTWY INACZEJ REAGUJE NA DRASTYCZNĄ INGERENCJĘ.

 

DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW MOŻNA UŻYWAĆ SERUM. DO MYCIA WŁOSÓW POLECAMY SZAMPONY L'OREAL, RENEE BLANCHE. NIE WOLNO UŻYWAĆ SZAMPONÓW I ODŻYWEK ZAWIERAJĄCYCH W SWOIM SKŁADZIE KWASY OWOCOWE NP.GLISS KUR, FRUCTIS I TP.; SZAMPONÓW PRZECIWŁUPIEŻOWYCH ORAZ TAKICH, KTÓRE MAJĄ W SWOIM SKŁADZIE ALKOHOL. NIE STOSOWAĆ TANICH SZAMPONÓW ANI SZAMPONÓW FRYZJERSKICH.UWAGA!! SUGESTIA KIENTEK: po około miesiącu noszenia włosów, można czasem wypłukać je w płynie do płukania tkanin, co zapobiegnie puszeniu się włosów i sprawi, że będą gładkie i błyszczące


                                           NIE UDZIELAMY GWARANCJI NA WŁOSY NATURALNE


SĄ ONE PRODUKTEM NATURALNYM, UŻYWANYM PRZEZ PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA. WŁOSY W PRODUKCJI PRZECHODZĄ SZEREG INTENSYWNYCH ZABIEGOW: ROZJAŚNIANIE, FARBOWANIE, TRWAŁA ONDULACJA (FALOWANE, KRĘCONE) ORAZ DEZYNFEKCJI.


W przypadku włosów remy  farbowanie zwykle przebiega bez większych problemów. Problemy z użytkowaniem generalnie nie zdarzają się, włosy mają zachowaną łuskę włosa. Czas użytkowania: nawet do 1 roku. DLA WYMAGAJĄCYCH!
WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA SALONAMI FRYZJERSKIMI W CAŁEJ POLSCE I ZA GRANICĄ, KTÓRE DOCENIŁY NASZE WŁOSY.

WŁOSY REMY CHARAKTERYZUJĄ SIĘ TYM, ŻE MAJĄ ZACHOWANĄ ŁUSKĘ WŁOSA, CIĘTE SĄ ZGODNIE Z JEJ KIERUNKIEM, CO DAJE "FORMUŁĘ

NIEPLĄTANIA". KAŻDY WŁOS JEST TAK WYSELEKCJONOWANY BY KIEROWAŁ SIĘ ŁUSKĄ W DÓŁ. ZAPOBIEGA TO PLĄTANIU SIĘ WŁOSÓW.


Co znacza termin "włosy remy" ? Otóż, włosy remy są cięte zgodnie z kierunkiem łuski, co daje formułę nieplatania. Włosy pięknie błyszczą i bezproblemowo rozczesują się. Włosy remy w przygotowaniu do sprzedaży poddane są minimalnej ilości zabiegów chemicznych, są sortowane i selekcjonowane tak, by wybrać pasma najwyższej jakości. Po umyciu pięknie falują. Nasze włosy remy pozyskiwane są wyłącznie od młodych kobiet, są mięciutkie i błyszczące. To jeden z najwyżej cenionych i pożądanych gatunków włosów na świecie.